slusnakava

Konečně slušná káva

Velmi nám záleží na kávové kultuře, proto chceme českému zákazníkovi ukázat dosud neprobádaný chuťový potenciál kávy. Na prvním místě je pro nás kvalitní a čerstvá surovina. Hned na druhém dobrá příprava a na třetím etický rozměr, slušné zacházení. Chceme, aby si každý mohl vychutnat kávu ve svém oblíbeném prostředí. Ať už v klidu domova, na cestách nebo před náročnou poradou. Konečně je tady Slušná káva.

Vojta

Ke kávě přičichnul v severských zemích, kde se vzmáhá moderní pojetí pití kávy. Své zkušenosti se rozhodl zprostředkovat také českým zákazníkům. A to i když se vždycky chtěl živit jako enolog.

Tonda

Svého prvního turka vypil v patnácti, první espresso skoro nedokázal vypít. Teprve po kůře od Vojty a Anny dokázal docenit dobrou kávu. Ve firmě se stará hladký chod, protože nejlépe mu jdou čísla a tabulky.

Anna

Při svých cestách kolem světa navštívila řadu kávových farem a tamní lidé jí přirostli k srdci. Seznámila se tu s moderním konceptem “káva z rukou farmáře”, při kterém producenti dostávají minimálně o čtvrtinu lepší výkupní cenu než u fair trade. A pořád hrozí, že na jedné farmě jednou skončí natrvalo :-)